O KSI-System

Dostarczamy internet w Krakowie - Podgórzu. Zarówno do bloków, kamienic jak i domów wolnostojących. Budujemy sieci komputerowe, by każdy kto chce, mógł korzystać z szybkiego internetu. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu dobrać optymalne łącze. Prowadzimy także sklep komputerowy.

Firma KSI System działa na rynku 5 lat. Oferujemy możliwość podłączenia internetu na terenie całego Krakowa – Podgórza. Proponujemy różne przepustowości łącz, w zależności od Państwa potrzeb. By dowiedzieć się więcej proszę przejść do zakładki Internet.

Prowadzimy również sprzedaż podzespołów oraz gotowych zestawów komputerowych. Jeśli potrzebują Państwo dodatkową pamięć RAM, mysz komputerową lub laptopa, zapraszamy do naszego sklepu! Mamy prawie wszystkie akcesoria komputerowe. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Sklep.

Prosimy o wszelkie sugestie i komentatrze dotyczące KSI-System. Wśród autorów maili o naszej firmie co miesiąc losujemy nagrodę niespodziankę. O wynikach informujemy w sekcji Aktualności.